UbezpieczeniaO firmieOfertaPromocjeKontakt
Warta Ubezpieczenia TUiR Warta
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem TUiR WARTA. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne (OC i autocasco) oraz mienia (ubezpieczenie mieszkań i domów).
czytaj więcej »

O firmie

Ludzie

Firma rozpoczęła działalność we wrześniu 1996 roku. Początki to ścisła współpraca z największymi dealerami samochodowymi w Białymstoku (Skoda, Opel, Fiat, Renault) oraz komisami - głównie ubezpieczenia komunikacyjne.

Przez okres nieprzerwanej obecności na rynku stopniowo poszerzono zakres usług o wszelkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych, finansowych, osobowych w tym także na życie.

Aktualnie oferujemy pełen wachlarz ochrony dopasowany do potrzeb i "zasobów portfela" każdego klienta. Jesteśmy jedną z największych agencji WARTY w regionie. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i blisko 4 tysiące klientów indywidualnych. To w trosce o nich zmieniliśmy siedzibę oraz zatrudniliśmy dodatkowych pracowników. Oferujemy miłą i szybką obsługę, a także pomoc przy załatwieniu formalności w przypadku ewentualnej szkody.home   |   o firmie   |   oferta   |   promocje   |   kontakt


powered by G3 Media
WARTAdirect